فهرست بستن

حکم آنلاین در سایت من و تو بت

حکم آنلاین در سایت من و تو بت

معرفی سایت حکم آنلاین من و تو بت

بازی حکم از پایه ترین بازی های با پاسور است که قوانین آن بر بسیاری از بازی های پاسور حاکم است. یعنی شما با یاد گرفتن بازی حکم به تعداد زیادی از بازی های پاسور اشراف خواهید داشت. تقریبا تمامی افرادی که با بازی های آشنا با پاسور آشنایی دارند به این بازی حکم مسلط هستند.

معرفی سایت حکم آنلاین من و تو بت

در کشورمان ایران، به علت محدودیت ها ممکن است عده زیادی از افرادی که به این بازی مسلط هستند، به دلایل مختلف به آن دسترسی نداشته باشند. در نتیجه بهترین و نزدیک ترین راه استفاده از سایت حکم آنلاین است.

سایت حکم من و تو بت طراحی کننده سایت حکم آنلاین است که در آن کاربران می توانند روی بازی حکم شرط بندی کنند و از مهارت خود در بازی حکم آنلاین به کسب درآمد برسند.

بازی حکم آنلاین دارای قوانین بسیار مفصلی است که این قوانین در بازی تک نفره و در بازی حکم آنلاین ۴ نفره کاملا متفاوت است. سایت پیش بینی من و تو بت بر اساس قوانین جهان شمول بازی حکم طراحی شده است. در ادامه به شرح بیشتر این قوانین می پردازیم.

بازی آنلاین حکم ۴ نفره

در بازی آنلاین حکم ۴ نفره دو نفر رو به رو یار و شریک محسوب می شوند و لازم است ۷ دست را برنده شوند تا برنده بازی حکم آنلاین شرطی شوند. یک نفر به عنوان حاکم بازی انتخاب شده و حکم (از بین گزینه های خشت، پیک، دل، گشنیز، سرس، نرس، آس نرس، خال وسط یار) انتخاب می کند. برگ حکم در بین ورق ها از همه ارزش مند تر است. ارزش عددی برگ‌ها به ترتیب از قرار : آس، شاه، ‌بی بی، سرباز و اعداد ۹ تا ۲ است.

گرفتن و جمع کردن در هر دست به منزله یک امتیاز است. اگر در دستی تیم حریف موفق نشود هیچ امتیازی کسب کند کت می شود و به جای یک امتیاز، ۲ امتیاز به تیم مقابل اعطا می شود.

قوانین بازی حکم آنلاین

در بازی حکم آنلاین دو نفره قوانین مشابه حکم آنلاین ۴ نفره است با این تفاوت که گزینه خال وسط یار در حکم دهی وجود ندارد. همچنین نحوه گزینش برگ ها هم متفاوت است.

شما می توانید در سایت حکم آنلاین من و تو بت به شکل شرطی حکم بازی کنید. در حکم آنلاین شرطی، تیمی که زود تر ۷ امتیاز کسب کنند، برنده پول خواهند شد.

شما می توانید از طریق لینک بدون فیلتر سایت من و تو بت وارد شده و از بازی حکم آنلاین پولی کسب درآمد کنید. آدرس جدید سایت من و تو بت بدون نیاز به فیلتر شکن و با اینترنت آزاد در اختیار شما قرار دارد. شما می توانید آدرس سایت من و تو بت را از طریق شبکه ها و پل های ارتباطی سایت دریافت کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

androidapp