فهرست بستن

تخته نرد آنلاین در سایت منوتو بت

تخته نرد آنلاین در سایت من و تو بت

معرفی سایت  تخته نرد آنلاین منوتو بت

ایرانیان از ملت هایی هستند که در طول تاریخ نشان داده اند به بازی هایی که با تاس و شانس آمیخته باشند تمایل بسیار زیادی دارند. این علاقه در فرا گیر بودن بازی هایی مانند تخته نرد در ایران قابل مشاهده است.

معرفی سایت  تخته نرد آنلاین من و تو بت

تخته نرد از دسته بازی هایی است که پیشینه ای کاملا ایرانی دارد و در تمامی کشور های مختلف جهان با نام ایرانی شناخته شده است. این بازی در ایران دارای طرفداران بی شمار است و معمولا به شکل پولی یا شرطی بسته به توافق ظرفین در یک، سه و یا پنج دست بازی می شود.

با وجود طرفداران بسیار زیاد این بازی، ممکن است عده زیادی از افراد ماهر در این رشته در منزل به تخته بازی دسترسی نداشته باشند و یا حرف متقابل برای تمرین نداشته باشند.

اما سایت تخته نرد آنلاین منو توبت با ایجاد محیطی کاملا صمیمی، امن و البته در دسترس در اختیار کاربران قرار دارد تا بتوانند تخته نرد آنلاین پولی بازی کنند و از مهارت های خود به کسب درآمد برسند. تخته نرد آنلاین محیطی کاملا شبیه سازی شده از بازی واقعی تخته نرد است و بر طبق الگوریتم های کاملا تصادفی ساخته شده است.

بازی تخته نرد آنلاین به این صورت است که هر یک از بازیکنان دارای تعدادی مهره هستند که باید آنها را طبق جفت تاس بر خلاف عقربه های ساعت به حرکت در آورند. هر بازیکنی که موفق شود زود تر از حریف خود تمامی مهره ها را از زمین خارج کند برنده این بازی اعلام می شود.

نکته حائز اهمیت در این بازی این است که اولا در این بازی امکان زدن مهره های حریف وجود دارد.

دوما قانون طلایی بازی تخته نرد آنلاین شرطی این است که آوردن تاس جفتی (مثلا آوردن یک جفت شش) به معنی این است که بازیکن نی تواند چهار بار حرکت شش خانه ای داشته باشد. در حقیقت این قانون شانس برنده شدن را دو برابر می کند.

شما می توانید تخته نرد پولی را در سایت تخته نرد آنلاین من و تو بت در محیطی کاملا امن بازی کنید و جوایز نقدی ببرید. این سایت با ارائه لینک بدون فیلتر سایت من و تو بت به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به برنامه های وی پی ان، پروکسی و یا فیلتر شکن وارد سایت شوید و تخته نرد آنلاین پولی بازی کنید.

آدرس جدید سایت با تغییرات جزئی در آدرس توسط کارشناسان، در اختیار شما قرار می گیرد تا با سرعت بالا به کسب درآمد بپردازید . آدرس سایت  را می توانید از طریق پل های ارتباطی ما دنبال کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

androidapp